Provádíme drobné i zásadní rekonstrukce a opravy střech, střešních krytin, nebo kompletní zateplení krovů, klempířských prací, montáže střešních oken nebo střešních průchodů. Naše práce zaměřujeme hlavně na Liberec a jeho blízké okolí.

Hlavním předmětem naší činnosti jsou:

  • rekonstrukce střech a jejich opravy,
  • zateplení krovů,
  • klempířské práce,
  • montáže střešních oken a střešních průchodů.

Kdy se rozhodnout pro opravy a rekonstrukce střech

Střecha je druh stavební konstrukce, která má (nebo by alespoň měla mít) vlastnost chránit stavbu povětrnostním podmínkám shora. Jde o klíčový prvek, který v podstatě dělá dům obyvatelný. Každá střecha by měla mít za úkol odvádět vodu z horní části domu a bránit jejímu vstupu nebo nahromadění. Střecha by navíc měla být dostatečně pevná, aby dokázala odolat veškeré tíze ležícího sněhu, který se na ni může v období zimy usadit. Jak už asi z tohoto popisku patrné, rekonstrukce a opravy střech je namístě řešit ve chvíli, kdy začíná být problém s některou z těchto klíčových vlastností.

U střechy platí, že je vždy lepší závady řešit zavčasu, tedy při drobných známkách toho, že něco není v pořádku. Jinak se může stát, že vám střecha spadne doslova na hlavu a následné opravy budou o mnoho dražší. Může jít například o to, že do střechy začne drobně zatékat voda a na stěně se začnou objevovat nevzhledné mapy. Pokud se situace nezačne řešit včas, může dojít k tomu, že se vlhkost začne stále více šířit a přes zimu, kdy mrzne, dojde k rozpínání zmrzlé vody a následným prasklinám omítky a časem i konstrukce. Oprava a rekonstrukce střechy, která je provedena včas, dovede ušetřit značnou část výdajů a nejedny nervy.

Ukázka rekonstrukce a opravy střechy – Liberec

Jsme registrováni v programu „Zelená úsporám“

Zelená úsporám